Tanıtım

Kars Hayvancılık

Tarafından yazıldı yerlikadin

Hayvancılıkta Bir Numara

Yıllardır süre gelen kalite ve emeğin birleştiği noktada adımızı yazdırmayı başarmış bulunuyoruz. 1978 li yıllardan bu yana hem besicilik hem de hayvancılık yapmaktayız. Kurbana hazır koyun, sığır, keçi ve manda satışına devam etmekteyiz.

Kars hayvan fiyatları açısından en uygun pazar fiyatına sahip olan Kars Hayvancılık olarak fiyatlarımızı her zaman siz değerli müşterilerimiz için uygun tutuyoruz. : 12 ve 14 ay arası erkek karma danamızın fiyatı 4.500 Türk Lirası ve 5.500 Türk Lirası arasında satılmaya devam ediyor. 6 ve 8 aylık erkek karma dana fiyatlarımız 180 ve 220 kilogram arasında bulunmakla birlikte fiyatları 4.000 Türk Lirası ile 4.500 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.12 ve 14 ay arası olan karma dişi düvelerimizin fiyatı 3.200 Türk Lirası ile 3.500 Türk Lirası arasında değişiyor. 6 ve 8 ay civarı dişi danalarımızın fiyatı 2.500 Türk Lirası ile 3.000 Türk Lirası arasında değişiklik göstermekte.2 yaşında kurbana kapak açan düvelerimizin fiyatları ise yaklaşık 3.500 Türk Lirası ile 4.000 Türk Lirası arasında oynamaktadır. 2 yaşında kurbana hazır tosunlarımız yaklaşık 300 ile 380 kilogram arasında olmakla birlikte fiyatları 5.000 Türk Lirası ile 5.500 Türk Lirası arasında oynamaktadır. Kalite için tek adresiniz Kars Güneş Hayvancılık.

Kars hayvancılık pazarında adımızı başarıdan başarıya taşımaya devam ediyoruz. Bugüne kadar ülkenin dört bir yanına gerçekleştirdiğimiz başarılı sevkiyatlar sonrası kendimizi küresel olarak geliştirme yoluna girmiş bulunmaktayız. Kars’tan başlayan serüven Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Van, Siirt, Muş  diyerek devam ediyor. Başarılı sevkiyatlarımızı gerçekleştirmeye devam ederken bir yandan oluşabilecek maddi zararlara karşı değerli müşterilerimizi kendi tarafımızca güvene almak için satışını gerçekleştirdiğimiz hayvanların sevkiyat esnasında oluşabilecek olan zararları tarafımızca karşılamaktayız.

 

Yazar Hakkında

yerlikadin

Bir Yorum Yazın