Tanıtım

Emekli Ne Zaman Olacaksınız

Tarafından yazıldı yerlikadin

Emekli Ne Zaman Olacaksınız

Emeklilik hesaplama
, yapılan iş sonucu gerekli hizmeti yaptıktan sonra emekli olabilirsiniz. Bunun için ne zaman emekli olacağınızı öğrenmek isteyenler için emeklilik hesaplama motoru sunulmaktadır. Arama motoru sayesinde gerekli olan iş statünüz gibi bilgileri ve sizden istenen bilgileri tam ve doğru bir şekilde girerek ne zaman emekli olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Fazla mesai hesaplama, haftalık olarak belirlenen çalışma saatinin dışında fazladan çalışanların alacakları ücreti öğrenmek istemeleri için yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde ne kadar ücret alacağınızı ve kaç saat fazla çalıştığınızı kolay bir şekilde görebilirsiniz. Çalışma bilgileri ve haftalık çalışma süresini ilgili alanda doldurduktan sonra hesapla butonuna basarak hesaplamanızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kıdem ihbar hesaplama ile çalışan işçilerin işten çıkarıldıklarında alacakları kıdem ve ihbar tazminatı hesaplarını yapmaları için geliştirilen uygulamadır. Detaylı dökümlere ulaşmak isteyenler için yapılan bir hesaplama aracıdır. Bu araç sayesinde ek ödemeleri, prim ödemeleri, ikramiye ödemeleri, yan haklarınızı ve daha birçok ödemeler, ihbar tazminatı haklarınızı görüntüleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sorgulama için e devlet giriş gerekmektedir.

Yazar Hakkında

yerlikadin

Bir Yorum Yazın