Tanıtım

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri-1

Tarafından yazıldı yerlikadin

Her yıl olduğu gibi bu yılda en moda en özgün tesettür gelinlik modellerini vermeye devam ediyoruz. Bu yazımda 2018 tesettür gelinlik modelleri bu yıl nasıl olacak, ne gibi modeller bizi bekliyor bunları yansıtmaya çalışacağım. Her genç kızın hayali bir gün o beyaz elbiseye bürünebilmek, tesettürlüler için bir kaç yıl önceye kadar tesettür gelinlik bulmak çok zordu. Hatta sırf o özel gün için tesettür gelinlik modelleri bulamadığından dolayı bir günlüğüne açılan gelinler vardı. Fakat artık devir değişti tesettürlü giyime hitap eden bir çok moda evi ve gelinlik evi bulunuyor.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri Öne Çıkan Detaylar

2018 tesettür gelinlik modelleri
Benim bu yıl gözüme çarpan detaylar altın işlemeli güpürlü modeller ve çiçek motifli işlemeli modeller. Bu tarz modeller ile bu yıl düğünlerde sık sık karşılaşacağımıza eminim. 2018 tesettür gelinlik modelleri arasında en çok beğendiğim gelinlik modelleri ise kabarık gelinlik modelleri ile tesettür prenses gelinlik modelleri olmaktadır. Kabarık tesettür gelinlik modelleri fiyatı itibari ile bir adım daha önde duruyor. Prenses gelinlik modelleri piyasaya yeni girmesi itibari ile hem çeşit azlığı hemde fiyat itibari ile bu yıl çok karşılaşacağımız modellerden değil.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri Fiyatları

2018 tesettür gelinlik modelleri fiyatları
Gelina adaylarını en çok ilgilendiren konulardan biriside şüphesiz 2018 tesettür gelinlik modelleri fiyatları olacaktır. Çok önemli bir konudur ki günümüzde bir çok gelin adayı bir kere gelin oluyorum şımarıklığı yapıp damadın bütçesini düşünmemektedir. İleride aile bütçesi dahil bir çok meseleye olumsuz yansıyacak bu konuda gelin adaylarına çok büyük sorumluluk düşmektedir.

2018 tesettür gelinlik modelleri fiyatları

Tesettür gelinlik modelleri fiyatları çok değişkendir. Bu modeller hazır dikim ve özel dikim olmak üzere ikiye ayrılmaktadır ve hazır dikim modeller özellere göre bir nebze daha ucuz olmaktadır. 2018 tesettür gelinlik modelleri fiyatları en alt limiti 800 liradan başlamakta olup bu fiyatlar 10000 liraya kadar yükselmektedir. Fiyatların bu kadar değişken olmasında kumaş kalitesi, üzerinde ki motif ve işlemeler etkili olmaktadır. Ayrıca özel dikimler kişinin kendi tercihlerine göre yapıldığı için fiyat ona göre farklılaşmaktadır.

Daha detaylı bilgi için; https://www.esarpmodelleri.net

Facebook sayfamız için Tıklayınız!

Youtube Sayfamız için Tıklayınız

Yazar Hakkında

yerlikadin

Bir Yorum Yazın